Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Свобода
ул. Народни будители
520 €
1 017.03 лв.

(7.03 €, 13.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 10:12 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 120 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

iHOME Real Estate представя 3-стаен апартамент под наем в кв. Свобода. Имотът е със следното разпределение: две спални, хол с кухненски бокс, баня, тоалетна, тераса, антре. Оборудван е с всички необходими електроуреди. Отоплението е на ТЕЦ и климатици. Изложението е Източно. Разположен е на етаж 3 от 6.
Апартаментът се намира в непосредствена близост до Северен парк. В района има хранителни магазини, ресторанти, детска градина, училище, лечебни заведения, спирки на градски транспорт.
За повече информация и огледи: Дейвид Григоров- 0879667310
iHOME REAL ESTATE работи по изискванията на БДС EN15733 в съответствие с нормите, заложени в Етичния Професионален Кодекс. Отговаряме за качеството на предоставяните услуги и консултации, свързани с покупка, продажба, наем-управление на имоти и кредитиране!
АГЕНЦИЯ НА ГОДИНАТА ЗА 2021 на годишните награди на imoti.net, пълноправен член на НСНИ и CEPI.
За контакт:
0879667310
Брокер:
David Grigorov
+359879667310
Офис: ул. Отец Паисий 15, ет. 3, офис 9
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЙ ХОУМ
0282277777
АЙ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
ihome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Отец Паисий 15, офис 9
http://www.ihome.re
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Свобода
ул. Народни будители
Обява: 2d177563955846019